Thomas de Brun

Tower Executive Search LTD. to moja pasja i sposób na życie. Wkładam wiele energii w rozwój firmy i poszukiwanie dla niej nowych możliwości rozwoju. Z każdym rokiem otwieramy się na nowe branże, nowe rynki, nowe kraje. Początkowo specjalizowaliśmy się w branży finansowej, dla której zrekrutowaliśmy ponad 200 specjalistów (private eguity, marketing, PR, inwestycje).

Drugą moją wielką pasją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem podczas autorskich programów szkoleniowych, które mam przyjemność przeprowadzać dla amerykańskich oraz europejskich banków i funduszy hedgingowych. Uczę w jaki sposób skutecznie pozyskiwać najbardziej utalentowanych i doświadczonych pracowników.

Moimi i mojego zespołu wyróżnikiem jest wypracowana przez lata metodologia, pozwalająca minimalizować ryzyko popełnienia błędu oraz zdecydowanie skracająca czas znalezienia najlepszego kandydata. Lubię wyzwania i rozwój, dlatego bardzo aktywnie działam w obszarze start-upów. Od 2010 roku występuję w roli konsultanta dla szeroko pojmowanych mediów. Nadal także rozwijam się w obszarze wewnętrznej rekrutacji, pozyskiwania talentów, szkoleń oraz coachingu indywidualnego.