Katarzyna Niezgoda

Rekrutacją pracowników na najbardziej wymagające i odpowiedzialne stanowiska zajmuję się od 10 lat. Miałam przyjemność poznać i ocenić co najmniej kilkuset kandydatów – managerek i managerów. Kilkanaścioro z nich podjęło pracę w nowych firmach, wymiernie przyczyniając się do ich sukcesu.

Specjalizuję się w zarządzaniu zmianą. Nadzorowałam kilka bardzo złożonych procesów fuzji i przejęć (min. Przykłady).

Karierę zawodową rozpoczynałam jako prawniczka w kancelarii adwokackiej. Szybko jednak zrozumiałam, że praca w biznesie jest mi o wiele bliższa, o wiele bardziej mnie ciekawi i pochłania. Zwieńczeniem tego etapu było zasiadanie w zarządach firm Nestle Polska, banków BPH oraz Pekao. Od 2010 do 2012 roku pełniłam funkcję prezesa spółki DCG, która jest właścicielem marki Deni Cler Milano. W 2012 roku przystąpiłam także do drugiej edycji programu mentoringowego. Vital Voices jest organizacją non-profit, założoną przez Hilary Clinton oraz Madeleine Albright.

Ze wszystkich wyróżnień, jakie miałam okazję otrzymać najbardziej dumna jestem z tytułu Dyrektora Personalnego Roku oraz uznania mnie jedną z najbardziej wpływowych Polek. Wyróżnienia przyznane przez magazyny Forbes oraz Home & Market traktowałam i nadal traktuję jako motywację do rozwoju.